Kremas už 10 eur vs kremas už 20+ eur

Bioeco namai

Taigi, kuom skiriasi kremas už 10 eur nuo kremo už 20 eur ir daugiau?

Tikiu, kad sudėčių skaitymas yra gana sudėtingas reikalas 😬 ir vienu straipsniu į šį klausimą taip paprastai neatsakyti. Manau, netrukus atsiras atskiras straipsnis apie sudėtis, kaip bent suprati ar ten yra natūralių ingredientų ar ne. Vienok, pamėginsiu bent kažkiek, bent kažką paaiškinti.

Jeigu taip trumpai pamėginus atsakyti kuom skiriasi pigus kremas, kurio kaina yra iki arba apie 10 eur, nuo kremo, kuris kainuoja nuo 20 eur ir į viršų. Veikliųjų medžiagų kiekiu savyje. Atsakyčiau taip.

Kremo aukštesnę kainą gali lemti ne tik reklama (sakoma, kad didžiąją prekių savikainos dalį dabar sudaro reklama 😶‍🌫️), sandėliavimas, darbuotojų išlaikymas, patalpos, bet ir pati prekės savikaina. Juk vieni gamintojai gali pagaminti tonas kremo, kiti vos kelias dešimtis litrų. Tai, žinoma, darys įtaką prekės savikainai.

Lygiai taip pat ir distributoriai (prekinio ženklo atstovai) neretai siūlo skirtingas kainas perpardavėjams. Ar imti paletę kremo ar 6 vienetus – kaina nebus ta pati.


Jeigu yra galimybė pirkti iš gamintojo – jie taip pat pasiūlys geresnes kainas. Kad ir kaip bebūtų keista, ne visada yra galimybė pirkti prekes tiesiai iš gamintojo. Kartais gamintojai turi vieną ar kelis atstovus arba kitaip distributorius, kurie ir užsiima didmenine prekyba.

Kuo kreme daugiau veikliųjų medžiagų – tuo kremo savikaina aukštesnė. Kartais litras veikliųjų medžiagų gali kainuoti ir tūkstantį (-ius) eurų.

Kas tos veikliosios medžiagos? Pvz, įvairios rūgštys, kad ir ta pati hialurono, bakučiolis, resveratrolis, Q10, kamieninės augalų ląstelės, antioksidantai, retinolis ir kita. Kažkas, kas suteikia kremui išskirtinumą, tam tikras savybes.

Nežinau kodėl reiktų dešimtis eurų mokėti už kremą, kurio pagrindas yra silikonas. Tiesiog silikoni savikaina nėra brangi. Arba tame kreme nėra jokių augalinių aliejų, veikliųjų medžiagų, o tik kiti (saugūs) sintetiniai ingredientai. Nebijokite klausti pardavėjų apie veikliąsias medžiagas kreme, koks to kremo pagrindas ir panašiai. Na o jei nesugeba atsakyti… Nepirkite ten :) Užteks toleruoti prastą aptarnavimą.

Ar pigus kremai = blogai? Ne!

Sakyčiau, kremų su daugiau veikliųjų medžiagų žvalgytis reiktų atsiradus tam tikriems odos poreikiams (senstanti, pigmentinės dėmės, randeliai ir kita).

Nebijote konsultuotis prieš apsiperkant uzsakymai@bioeco.lt arba per socialinius tinklus ✨

www.bioeco.lt

FB Bioeco ekologiška kosmetika

IG Bioeco namai

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.