Aleppo colors

Bioeco namai

Draugai,

tęsiame pažintį su mūsų Bioeco namų gyventojais :)

Muilas tai mūsų kasdienybė ir labai svarbu skirti dėmesio jį renkantis, nes nuo to ką naudojame, priklauso mūsų odos būklė ir gerovė :)

Aleppo colors tai kompanija, įsikūrusi 2003 metais Šveicarijoje. Kompanija prekiauja šimtus metų gaminimo tracijas puoselėjančiais muilais, bet apie juos šiek tiek vėliau. Kompanija itin vertina tradicinius produktus ir tiki jų ypatinga galia, bei veiksmingumu ir nauda žmonijai, todėl ir nusprendė produkcija, gaminama Sirijoje, Palestinoje ir ne tik, dalintis su platesne rinka. Aleppo colors įkūrėjams svarbu, kad muilaviriai galėtų tęsti jau 400 metų trunkančias muilo virimo tradicijas, būtų skatinama tų gyvenviečių ekonomika.

Įmportuojami produktai yra iš autentiškų manufaktūrų, kur muilo gaminimas ir receptai yra perduodami iš kartos į kartą.

Puikiai muilo gamybos procesus iliustruoja fotografijos

Aleppo Soap Process

Mūsų namuose galima įsigyti 7 rūšių muilo. 4 iš jų yra Aleppo, tarpusavyje jie skiriasi laurų aliejaus procentų kiekiu. Kuo laurų aliejaus daugiau, tuo muilas labiau gydantis. Muilo gaminimo procesas prasideda lapkričio mėnesį kartu su alyvuogių derliumi ir baigiasi kovą. Iš pradžių labai lėtai, keletą dienų, katile verdamas alyvuogių aliejus. Į šią masę dedamas sodos ekstraktas iš jūros druskos. Pabaigoje dedamas laurų aliejus. Masei atšalus muilas dar ir šiandien pjaustomas rankiniu būdu ir kiekvienas gabaliukas pažymimas gamintojo antspaudu :) Muilas 9 mėnesius džiusta atvirame ore. Alepo regione vietiniuose turguose galima rasti ir 7 metus brandinto muilo! Rausvai ruda muilo spalva yra oksidacijos proceso rezultatas, kuomet muilas brandimas lauke ir tai yra galutinis kokybės indikatorius.

Aleppo mood 2  Aleppo mood 3(1)

Laurų aliejus pasižymi dezinfekuojančiomis ir antiseptinėmis savybėmis. Tinka visų tipų odai, problematiškai ypač.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Amžiais alepo muilas buvo naudojamas Turkiškose pirtyse, kaip grožio ritualų ir masažo priemonė. Užtepus ant veido ir palaikius keletą minučių galima naudoti kaip kaukę, o mažas muilo gabalėlis spintoje apsaugos nuo įnamių ;)

Aleppo_soap_02

Antiochijos muilas yra retas Sirijos muilas. Jo pagrindas taip pat alyvuogių ir laurų aliejai – esminis skirtumas – šio muilo gamyboje naudojamas tik tyras vanduo, tik šalto spaudimo, nerafinuotas alyvuogių aliejus ir 35% laurų aliejaus. Muilas turi stiprių maitinančių savybių.

7848541_f496 cop5

Antiochija yra 80 km į vakarus nuo Alepo gyvenvietės. Laiko patikrintos, vienos seniausių Mesopotamijos muilų manufaktūrų gamino būtent antiochijos muilą. Archiologai rado įrodymų jog šis muilas buvo gaminamas ir antikiniais laikais.

Mardin soap shop

IMG_1919 [1600x1200]

Mardino muilai – Europoje itin reti, gaminami mažame Turkijos miestelyje Mardine. Pagrindinės sudedamosios dalys tyras alyvuogių ir laukinių pistacijų aliejai. Turtingas vitaminu E, gerai drėkina. Būna dviejų rūšių žalias tik su pistacijų aliejumi, oranžinis su pistacijų aliejumi ir beta karotinu.

321.jpg

Muilas gaivaus kvapo, natūralus, be jokių “aršių“ sudedamųjų dalių.

Dar mūsų namuose galite rasti 3 skystus muilus

147.jpg

Bei 2 itin klientų pamėgtus Mardino šampūnus, nuo jų kuo puikiausiai galite pradėti pažintį su natūraliais šampūnais ;)

shampoo_mardin

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.