Pašnekesiai su Egle Jackaite

Pašnekesiai

BioEco namuose vieną trečiadienį skaisčiai švietė saulė ne tik dėl puikaus oro, bet ir todėl, kad svečiuose turėjome nepaitaisomą optimistę, žaviąją Eglę Jackaitę. Prie arbatos puodelio diskutavome apie grožį, ne tik išorinį, bet ir svarstėme, kaip prižiūrėti, kad žydėtų ir vidiniai žmogaus sodai.
egle jackaite
Nuotr. Ilja Sivakov,  suknelė – LiZa Svajos, makiažas – Žuravliova Olesia.

Klaipėdos dramos teatro aktorė, renginių vedėja, du sūnus auginanti moteris bei neseniai tapusi dėstytoja, pasakoja, labai mylinti savo naująją profesiją. “Atsargiai su norais, jie pildosi“, –  sako Eglė, dėstanti scenos kalbą ir vaidybą. Eglė tvirtina, kad gavusi pasiūlymą dėstyti nė trupučio nesudvejojo, mat dėstytojauti norėjusi jau seniai. “Tai nauja patirtis. Į darbą einu su didžiausiu džiaugsmu, o ir studentai noriai lanko mano paskaitas.“ – pasakoja Eglė.

Veikli moteris nesibaimina naujų darbų bei iššūkių. Pasiteiravus, ar įmamona viską suderinti, Eglė drąsiai teigė – taip. “Kuo daugiau turi darbų, tuo daugiau padarai“, – mintimis dalinasi pašnekovė.

Su žaviąja Egle diskutavome ir apie ekologiją bei sveiką gyvenimo būdą. “Kiekvieną rytą išgeriu po kelias stiklines šilto vandens su himalajų druska. Nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos“, – pasakoja Eglė. Pašnekovė taip pat daug dėmesio kreipia į tai, ką tepa ant odos, domisi ekologiškais kosmetikos produktais. Kasdien Eglė stengiasi naudoti kuo mažiau dekoratyvinės kosmetikos. “Esu už natūralumą. Mėgstu pailsinti odą, kadangi teatre dažnai tenka darytis ekstravagantiškus bei odą apsunkinančius makiažus“, – pasakoja Eglė.
egle jackaite
Nuotr. Eglė Pinikienė Photography. Makiažas – Greta Čepaitė

Kalbėjome ir apie vidinį sielos grožį. Eglė pasakojo begalo mėgstanti smilkalus, žvakes ir kvapus. “Nemėgstu standartinių, lengvai atpažįstamų kvapų. Patinka subtilūs kvapai’, – prisipažįsta pašnekovė. Eglė pati save apibūdina, kaip nepaprastai pozityvią asmenybę. “Nėra jokių taisyklių, kaip reikia teisingai gyventi. Tikiu, ir savo studentus to paties mokau – svarbiausia išmokti valdyti savo emocijas, kad išlikti harmoningu žmogumi. Visuomet jiems sakau – kad ir kas vyktų išoriniame pasaulyje, būkite stiprus viduje, įkvėpkite – iškvėpkite, pažiūrėkite į situaciją kitomis akimis“, – savo mintimis dalinasi Eglė. Meditacija, joga, kaitavimas yra tie užsiėmimai, kurie padeda Eglei atsirasti vidinę ramybę. “Pas mus tiek mažai saulės, todėl drąsinu kiekvieną – skleisti saulę ir šviesą“, – šypsosi Eglė. 

Didelis ačiū Eglei Jackaitei už šiltą popietę ir dar šiltesnius pašnekesius! Saulės tądien mūsų BioEco namuose tikrai netrūko!

Iki pasimatymo, draugai!
Justė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.