Domėtis. Atrasti. Tobulėti.

pasaulis

Tyrinėti. Domėtis. Dalintis. Gerėtis. Ieškoti. Tobulėti. Atrasti. Keliauti. Pažinti. Padėti. Kvepėti. Užuosti. Grožėtis. Bandyti. Suklysti. Išmokti. Sustoti. Pailsėti.

Image

Tobulėti – toks yra pagrindinis mano šio tinklaraščio tikslas – pakviesti Jus, mieli skaitytojai, atsiplėšti nuo savo kasdienybės ir dalintis neišsenkančiais atradimais.. Kalbėsime apie žavesį, dalinsimės grožio paslaptimis ir tiesiog skleisime gerą nuotaiką!
Beje, taip ir neprisistačiau.. Aš – Justė, BioEco komandos narė, labai mėgstanti kalbėti, klausyti, bendrauti ir esu pasiruošusi su Jumis draugauti. 

Taigi, čiumpu žirkles ir kerpu tą didelį, prabangų, burgundiškos spalvos kaspiną perpus – mūsų naujojo tinklaraščio puslapio durys jau atvertos. Valio!

Pasidarom puodelį mėgstamos arbatos, ir… Atsikvepiam. Kartais užtenka tik šiek tiek laiko sau ir diena, rodos, nušvinta kitom spalvom.. Juk visų žmonių širdyse slypi nenusakomas troškimas tobulėti. Todėl, jeigu turite minčių, pasiūlymų – rašykite, dalinkitės – pasinerkime į atradimus kartu.

Image

Iki pasimatymo, mielieji!

Justė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.