Domėtis. Atrasti. Tobulėti.

pasaulis

Tyrinėti. Domėtis. Dalintis. Gerėtis. Ieškoti. Tobulėti. Atrasti. Keliauti. Pažinti. Padėti. Kvepėti. Užuosti. Grožėtis. Bandyti. Suklysti. Išmokti. Sustoti. Pailsėti.

Image

Tobulėti – toks yra pagrindinis mano šio tinklaraščio tikslas – pakviesti Jus, mieli skaitytojai, atsiplėšti nuo savo kasdienybės ir dalintis neišsenkančiais atradimais.. Kalbėsime apie žavesį, dalinsimės grožio paslaptimis ir tiesiog skleisime gerą nuotaiką!
Beje, taip ir neprisistačiau.. Aš – Justė, BioEco komandos narė, labai mėgstanti kalbėti, klausyti, bendrauti ir esu pasiruošusi su Jumis draugauti. 

Taigi, čiumpu žirkles ir kerpu tą didelį, prabangų, burgundiškos spalvos kaspiną perpus – mūsų naujojo tinklaraščio puslapio durys jau atvertos. Valio!

Pasidarom puodelį mėgstamos arbatos, ir… Atsikvepiam. Kartais užtenka tik šiek tiek laiko sau ir diena, rodos, nušvinta kitom spalvom.. Juk visų žmonių širdyse slypi nenusakomas troškimas tobulėti. Todėl, jeigu turite minčių, pasiūlymų – rašykite, dalinkitės – pasinerkime į atradimus kartu.

Image

Iki pasimatymo, mielieji!

Justė

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.