Pašnekesiai su Rimante Kulvinskyte

Pašnekesiai

Šis rytas saulėtas. Toks, kokiu itin tinka kalbinti energingus, pozityvia energija trykštančius pašnekovus. Tokie pokalbiai įkvepia. Skatina. Motyvuoja. Užveda.

Plepame su rinkodaros specialiste, žurnaliste, mama ir tiesiog puikia moterimi, Rimante Kulvinskyte apie laiką sau, veido priežiūrą gyvenimo būdą ir kitus smagius, moteriškus dalykėlius :)

856541_10151490238234882_1667680456_o

Ar Jums artimas natūralistinis gyvenimo būdas?

Nesu linkusi gyventi “taip ir nekitaip“ :) man patinka iš gyvenimo gerti viską, o iš madų, filosofijų, naujovių, susirinkti tai, kas artimiausia. Man patinka gamtoje, patinka būti basai, patinka veidą prausti tik ledukais, o galvai leisti pailsėti nuo šampūnų ir juos pakeisti soda ar druska… bet ar visada galėčiau taip? Turbūt ne. Man laaaaaabai patinka kvepianti kosmetika.

Ar veido priežiūrai skiriate daug dėmesio?

Kaip kada. Čia kaip ir su dietom. Kaskart sau prisiekiu, kad štai, nuo ryt jau darysiu viską, kad tos pirmosios raukšlelės grįžtų ten, iš kur atėjo: darysiu veido mankštą, kasdien lepinsiu kaukėmis, pilingais, nepamiršiu SPF… o tada atsikeliu su nuo tušo juodom pandos akim, nes, pasirodo, nulūžau šalia vaiko…

Tad atsakymas būtų: skiriu mažiau nei norėčiau.

993062_10151704431744882_35571879_n

 

Šiuo gyvenimo periodu Rimantė ne tik augina mažylę, bet ir rašo, kuria, konsultuoja

Paklausus, kas įkvepia pašnekovę, Rimantė atsako, kad labiausiai ją įkvepia nauji žmonės, menas, ypatingai tapyba, kinas, gatvės mada, buvimas gamtoje. Maisto gaminimas. Interviu su įdomiais žmonėmis.

Kaip atrodo tos valandėlės, tas laikas, kurį skiriate sau ir tik sau?

Jomis dažniausiai miegu :) man patinka sapnuoti. Savo sapnus rašausi ir dažnai galvoju, kad nežinau, kur mano tikrasis gyvenimas – užmerkus ar atmerkus akis :) kartais mirkstu vonioje, kartais išeinu į miestą ir ilgai ilgai geriu kavą.

Pagal ką atrenkate produktus, drabužėlius savo atžalai?

Kaip ir kiekviena moteris – pagal draugių rekomendacijas :))) prieš pirkdama ką nors rimtesnio, pasiskaitau atsiliepimus užsienyje, mat lietuvės labiau linkusios sau po nosimi pabambėti, o viešai nei girti, nei skųsti nemėgsta. Ypatingai didelių reikalavimų neturiu, labai daug rūbelių liko išaugtų iš draugių, brolio ir sesers vaikų, o kosmetiką stengiuosi pirkti kuo “žalesnę“.

Paprašau Rimantės pasidalinti grožio patarimų mūsų skaitytojams. “Ryte plaukite veidą ledukais. Agurkų sulčių, žaliosios, ramunėlių arbatos…  žodžiu, kiekvienam – pagal savą skonį. O gražėsite visi vienodai“. – dalinasi mintimis pašnekovė.

Ačiū Rimantei už gerą emociją! Tikiuosi jums skaityti taip pat linksma, kaip man buvo linksma bendrauti.

Dovilė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.