Apie meilę ir kvapą

Bioeco namai

Kol chemijos industrija nebuvo užkariavusi pasaulio, žmonės įsitrindavo aliejais, aromatingais užpilais, purkšdavosi gėlių ir kitų augalų kvapiaisiais vandenimis, puošdavosi aromatingų augalų vainikais ar net gerdavo vienokius ar kitokius ekstraktus, kad išskiriamas prakaitas turėtų dar unikalesnį, patrauklesnį kvapą. Kaip žinia erotika, vilionės ir meilė yra neatskiriami nuo pojūčius dar labiau žadinančių kvapų. Kvėpinosi visi, ir vyrai ir moterys.

Šiuolaikinė chemijos ir parfumerijos pramonė gali pasiūlyti tuntus kvapų variacijų. Bet o kaip išskirtinumas? Nenatūralios substancijos mus pavilioti gali labai greitai – kvepia maloniai arba ne – vietos interpretacijoms čia nedaug. Tačiau natūralių kvapų pasaulyje viskas vyksta kone priešingai. Čia veikia psichologija. Kiekviena natūrali substancija ant kūno atsiskleidžia vis kitaip ir sukelia vis kitus jausmus, emocijas. Mūsų kūnas turi savo individualų kvapą, ant jo gyvena galybės bakterijų ir įvairių mikroorganizmų, mūsų nuotaika, oras, amžius, metų laikas – visa tai kartu sukuria unikalias kvapų kompozicijas. Mėgaukimės ir vertinkime gamtos mums dovanojamais natūraliais kvapais!

Kai kurios natūralios substancijos turi afrodiziakinį poveikį. Kas yra afrodiziakas? Tai medžiagos, kurios didina seksualinį potraukį, energiją, aktyvina, kelia pasitikėjimą savimi, seksualumą, padeda atsipalaiduoti ir išsilaisvinti. Afrodiziakai itin pasitarnauja tokiose situacijose kai jaučiamės fiziškai pavargę ar net išsekę, įsitempę, apimti streso ar letargo. Rožės, jazminai, kvapiosios kanangos, pačiulės tai keletas iš jų.

cropped-1

Atarai yra tikrieji kvepalai. Jų gamyba – menas. Atarai nėra maišomi, jie yra distiliuojami. Legendos pasakoja, kad atarų gamyba prasidėjo Persijoje kai gražuolės mergelės maišė gėlių žiedlapius, šaknis, žoles, prieskonius, distiliavo juos ir išgaudavo įstabiausias aromatų kompozicijas. Ataro distiliavimas gali trukti nuo trijų mėnesių iki dvejų metų (viskas priklauso nuo rūšies). To proceso niekaip nesulyginsi su šiuolaikine, greitąja sintetikos pramone. Bioeco namuose gyvenantys atarai yra gėlių, šaknų, prieskonių distiliatas į santalų aliejų. Šiuo atveju, santalų aliejus veikia kaip fiksatorius trapiems aromatams.

choya-distillation2  choya-distillation3

modern-attar-distillation-292x300   distillation-250

Distiliuojami gali būti ne tik gėlių žiedlapiai ar prieskoniai. Distiliuoti galima ir saulės kaitrą bei gaivias liūtis sugėrusį molį. Tai vienas įšskirtinesnių atarų (mitti).

Jazminas yra aromatinės dėžutės Karalius, vienas geriausių ir stipriausių afrodiziakų, padeda atsiskleisti, išsilaisvinti. Padeda įsimylėjėliams susikalbėti, suprasti vienas kitas, kelia savivertę. Puiki dovana sau ar savo artimam meilės dienos proga.

Tinka naudoti su depresijai esant.

img_2365

Atarai gali padėti susikurti romantišką aplinką, kurioje bus paprasta atsipalaiduoti ir pasiduoti fantazijoms… Turbūt, būtų galima rasti ne vieną mokslinį tyrimą su įrodymais, kad renkantis partnerį uoslė daro, bene, didžiausią įtaką.

Jeigu norisi pamėginti, bet nežinote nuo ko pradėti – visada siūlome norintiems atsiųsti pakvėpintų atarais lapukų (kainuos tik siuntimas), pirmai pažinčiai būtų pravartu. Susisiekite uzsakymai@bioeco.lt arba per socialinius tinklus
FB Bioeco ekologiška kosmetika
Instagram Bioeco namai

O jei drąsos yra, tuomet mūsų rekomendacija pradėti nuo šių kvapų

Sandal musk (mano visų laikų favoritas)
Sadaf
Nakties karalienė
Rausvasis lotosas
Bakhoor (jūsų visų laikų favoritas)

Su meile,
Bioeco

BeFunky Collage

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.