Lapkritis – Lafes mėnuo

Bioeco namai, pasaulis

Prasidėjus šildymui susitvarkyti su plaukais darosi sunku kaip niekada, sausas patalpų ir šaltas lauko oras padaro savo – net nepastebi kaip vaikštai styrančiais plaukais :) Tokiu atveju, tikrai reikia pradėti naudotis vienas ar kitas, plaukus tramdančias, priemones.

Lafes nenuplaunamas kondicionierius yra natūrali priemonė, skirta plaukams pažaboti! Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, kvapiklių, SLS, mineralinių aliejų ir kitokių negerumų. Priemonė draugiška dažytiems plaukams (!), netestuota su gyvūnais ir puikiai tinka nepaklusniems, pažeistiems plaukams, yra labai lengvos tekstūros, todėl puikiai tiks ir greitai riebaluotis linkusiems plaukams. Jei naudojate plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar kokį kitą plaukų formavimo prietaisą, šį priemonė apsaugos nuo žalingo karščio poveikio.

EDH-21900-3

Šiuo metu laiku ir apskritai artėjant šalčiams reiktų bent kartą per savaitę naudoti plaukų kaukę, nealinti plaukų drėgmės ar maistingų medžiagų stygiumi :) Lafes plaukų pomadą galima vadinti daugiafunkcine priemone. Ji skirta ir plaukų ir skalpo priežiūrai (tinka visiems odos tipams). Kadangi pomada gerina odos galvos kraujotaką, puikiai tiks plikimo prevencijai. Procese dalyvauja šalavijas, dilgėlės, rozmarinai, bergamotės – visą puokštė gyduolių eterinių aliejų!

923848_761132487341665_412506073_n

Priemonė turi subalansuotą pH, taip pat draugiška dažytiems plaukams. Netestuota su gyvūnais, sudėtyje nėra dažų, kvapiklių ar kitų cheminių ingredientų. Pagrindinė sudedamoji dalis – kokosų aliejus – jau seniai žinomas kaip puikus odos kondicionierius (taip pat skatina plaukų augimą). Kitas plaukų ir odos puoselėtojas, esantis sudėtyje, yra arganų aliejus.

Galima naudoti ne tik kaip kaukę, bet ir tepti plaukų galiukus.

Nes mes mylim savo plaukus! Daugiau apie Lafes

hair-color-2

www.bioeco.lt

crueltyfree 1percentfortheplanet goodamerica recyclable ribbon bcorp_logo_0

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.