Uodimai tamsoje. Gruodis

Dirbtuvės

AROMATERAPIJOS DIRBTUVĖS – UODIMAI TAMSOJE.
Gruodžio 4d.(ketvirtadienis) 18:00h

O dabar kviečiu Jus sugrįžti į vasarą ir žvilgtelt akies krašteliu į ypatingo dėmesio sulaukusį renginį!

141009013217

Šio susitikimo laukiau su dideliu nekantrumu ir virpuliu. Pati nesyk, užrištomis akimis, lavinau kvapų prisiminimus. Kai akys nemato, kelią parodo nosis.
Merginoms susirinkus, buvo daug klegesio, kol užtemdžiau akis. Ir stojo tyla. Nekantrumas tvyrojo ore. Siunčiau buteliuką po buteliuko iš rankų į rankas ir šypsojausi.
Šypsenos platėjo ir viešnių veiduose, kiekvieną iš jų aplankydavo netikrumas. Netikrumas, nes greta sėdinti užuodžia vieną, o priešais- visai kitą kvapą. Gera stebėti žmones tokioje situacijoje. Nepažįstamų žmonių rate atsirado bendrystė ir pasitikėjimas. Kvapai įsuko į savo paslaptis. Kol sukau buteliukus eterinių aliejų, atarų, lėtai nosimi degustavome vasaros uogų, šokolado, kavos kvapus, nejučiomis mane aplankė palaima. Žmonės iš prigimties labai smalsūs. Tamsoje smalsumas tvirtesnis. Labausiai žavėjo, kiek daug kvapų atsiminimų turime kiekvienas. Tiksliai galiu pasakyti, jog regint žmogus niekaip neatskiria tiek daug skirtingų kvapų, kaip atskiria tamsoje.

141009013339

Pirma dalis. “AKLASIS” kvapų degustavimas – 1 val. trukmės teorinė dalis, kurios metu susipažinsite su indiškais atarais. Trapių žiedų distiliatais į santalmedžio aliejų. Sužinosite, kokiu būdu biocheminiai junginiai veikia jūsų smegenų veiklą, sąmonę ir pasąmonę. Taip pat, kokią įtaką tas kvapas daro aplinkiniams. Susipažinsite su absoliutais, gryniausiomis parfumerinėmis esencijomis, kurios naudojamos brangiausiems pasaulio kvepalams kurti. Nuotykis – užrištomis akimis.

Antra dalis. 1 val. trukmės praktinė dalis, kurios metu iš išsirinktų afrodiziakų susimaišysite tik Jums pritaikytą mišinį.

Kaina vienam žmogui 50LT, dviese 90LT.


Dalinuosi ir dėkoju už atsiliepimus:

” Aciu uz labai saunu vakara:) Tiek daug ivairiu kvapu. Kaip idomu spelioti juos uzristomis akimis…Labai labai patiko”.. Indrė Gudauskaitė

“Aš grįžau namo kaip ant sparnų. Tai buvo neįkainojama patirtis. Siulyčiau visiems tai pabandyti, nes ispūdžiai pranoksta viską Būtinai kartosiu!….” Eglė Kaleckaitė

“Kvapai nuostabūs, kaip visada ir visai kitaip uostosi nei atviromis akimis:)”. Vaida Juodzevičiūtė  


Registracijos į aromaterapijos dirbtuves pradžia: 2014 11 17 d.

Registracijos sąlygos: avansas 30 LT, visa suma už dirbtuves turi būti pervesta į sąskaitą likus vienai dienai iki dirbtuvių. Neatvykimo atveju-avansas negrąžinamas.

Registracija ir klausimai:
M: 868339616
E: info@bioeco.lt

Iki aromatingų susitikimų,
Lina

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.